0zł

Dviratis Embassy Lili Junior ALU 24" Deluxe 2022

Prekės kodas: EMB16033

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Embassy Lili Junior ALU 24" Deluxe 2022
RĖMAS: Klasikinis komfortiško dizaino moteriškas Junior rėmas, pagamintas iš plienoPAVARŲ SKAIČIUS: PASIRINKTINAI: 3 arba 1ŠAKĖ: Kieta, plieninėVAIRO KOLONĖLĖ: 1" standartinė plieninė su sriegiuPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Vienos pavaros, plieninisGRANDINĖ: KMC 410PEDALAI: Retro VP, metaliniaiPAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: PASIRINKTINAI: Shimano NEXUS 3 pavarų arba be pavarų perj. rankenėlėsMINIKLIO VELENAS: Su uždarais guoliais, Square Taper (kvadratinė jungtis)ĮVORĖS: Aliumininė 36h / PASIRINKTINAI: Shimano NEXUS 3-speed arba Velosteel 1 pavaros; visos galinės įvorės su kojiniu Coaster stabdžiu, 36hRATLANKIAI: Aliumininiai, dažytiPADANGOS: 24 x 1.75 (47-507) STABDŽIAI: V-brake / kojiniai CoasterVAIRAS: Klasikinis kruizerio tipoVAIRO IŠKYŠA: Klasikinio tipo, aliumininėBALNELIO LAIKIKLIS: Klasikinio tipo, aliumininisBALNELIS: VELO Comfort su 2 spyruoklėmis ir išskirtinio dizaino balnelio uždangaluVAIRO RANKENĖLĖS: Komfortiškos, susiūtos rankomis, su išskirtinio dizaino vairo rankenėlių uždangalaisPRIEDAI: Krepšelis priekiui iš vytelių, plieninė bagažinė painted, retro stiliaus chromuotas skambutis, aliumininė pastatymo kojelė, klasikinio dizaino dažytų skydelių komplektas, retro stiliaus priekinė lempa LED, grandinės apsauga
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Embassy Lili Junior ALU 24" Deluxe 2022
Kodas
EMB16033
Gamintojas
Embassy
EAN kodas
5902898102734
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Embassy Lili Junior ALU 24" Deluxe 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Embassy Lili Junior ALU 24" Deluxe 2022

Parašykite savo atsiliepimą