0zł

Dviratis Embassy Wonder Kiddo 24" 2022

Prekės kodas: EMB20082

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Embassy Wonder Kiddo 24" 2022
EMBASSY dviračių dizainas persmelktas legendinių amerikietiškų Cruiser tipo miesto dviračių dvasia. Klasikinis retro stiliaus rėmas, miestui puikiai tinkanti komplektacija ir puikus dizainas. Galima rinktis iš modelių su viena pavara arba su 3 vidinėmis SHIMANO NEXUS pavaromis. Toks techninis sprendimas užtikrina paprastą dviračio priežiūrą bei ilgą tarnavimo laiką. Tiek vienos pavaros, tiek ir versijos su NEXUS 3 pavarų įvorėmis turi galinius kojinius stabdžius: stabdyti galima minant pedalus atgal. Lengvas rėmas pagamintas iš aukštos kokybės tvirto plieno. Rėmai nudažyti kokyškais dažais ir padengti laku. Be to, rėmai sukurti taip, kad būtų galima lengvai užsėsti ir nulipti nuo dviračio. Retro BMX tipo vairas palaiko vertikalią sėdėseną, todėl Jūsų nugara bus tiesi, o rankos ir riešai – ergonomiškoje padėtyje. Individualiai galima susireguliuoti tiek balnelio, tiek ir vairo aukštį.2 GALIMI VARIANTAI (pasirinktys rodomos po kaina):1 pavaros3 vidinės SHIMANO NEXUS pavarosRĖMAS: Plieninis, tinka ūgiams maždaug nuo 125 iki 145 cmVAIRO RANKENĖLĖS: GuminėsBALNELIS: Kids, pagamintas iš dirbtinės eko odosVAIRAS: Retro KidsRATLANKIAI: 24", aliumininiaiPADANGOS: 24"STABDŽIAI: Priekiniai – V-BRAKE plieniniai chromuoti, galiniai – kojiniai (stabdo minant pedalus atgal)ĮVORĖS: priekinė – aliumininė su mašininiais guoliaisPEDALAI: plastikiniaiAPŠVIETIMAS: Priekinė lempa – Retro stiliaus, LEDSKYDELIAI: Yra – priekiniam ir galiniam ratuiPAVARŲ SKAIČIUS (pasirinktinai): 1 arba 3SVORIS: ~ 13 kg (1 pavaros versija)Pristatymo terminas: modeliai, kurių neturime sandėlyje, iš EMBASSY gamyklos dažniausiai pristatomi per ~ 2 savaites po užsakymo pateikimo.
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Embassy Wonder Kiddo 24" 2022
Kodas
EMB20082
Gamintojas
Embassy
EAN kodas
5902898104059
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Embassy Wonder Kiddo 24" 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Embassy Wonder Kiddo 24" 2022

Parašykite savo atsiliepimą