0zł

Dviratis PUKY Cyke 24-3 Alu Light black

Prekės kodas: 4724
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis PUKY Cyke 24-3 Alu Light black
PUKY - SUKURTA RŪPINANTIS SAUGUMU PUKY dviračių geai apgalvota geometrija suderinta su šiuolaikiška išvaizda, kuri įkvėpta suaugusiems skirtų dviračių dizaino tendencijomis ir pritaikyta pagal paauglių poreikius. Patikimumas, ergonomiškumas, išskirtinis dizainas bei praktiškos savybės – visa tai apie CYKE 24-3 Light. Šis dviratukas puikiai tiks tiek ramiam pasivažinėjimui su tėvais ar smagiems nuotykiams su draugais. PUKY CYKE 24-3 Light turi lengvą aliumininį rėmą, kuris nudažytas milteliniu būdu, todėl rėmas yra atsparesnis įbrėžimams ir kitiems išorės poveikiams už įprastus dažus. Patikimos Shimano Nexus 3 pavarų vidinės pavaros užtikrina sklandų veikimą ir ilgalaikę dviračio eksplotaciją be rūpesčių. Matyk ir būk matomas – saugiam važiavimui dviratis turi LED priekinę lempą su automatine įjungimo/išjungimo funkcija, o galinė LED lempa turi stovėjimo funkciją. Gerai riedančios RUKY padangos turi šviesą atspindinčias juostas šonuose. Be to, papildomam saugumui - CYKE 24-3 vairo rankenėlės yra su apsaugomis galuose, kad vaiko rankytės nenuslystų. Dviratukas taip pat turi vaiko kojoms pritaikytus pedalus su atšvaitais, bagažinę, grandinės apsaugą bei aukštos kokybės SKS purvasaugius. Dviratuką saugiai galima sustabdyti tiek V-Brake ratlankiniais stabdžiais priekyje gale, tiek ir kojiniais stabdžiais – stabdo minant pedalus atgal. Svoris: 12.70 kg Aliumininis rėmas Aliumininis balnelio laikiklis Aliumininiai ratlankiai LED priekinė lempa su automatine įjungimo/išjungimo funkcija LED galinė lempa su stovėjimo funkcija SHIMANO dinama-generatorius 3 vidinės Shimano pavaros V-BRAKE stabdžiai priekyje ir gale Kojiniai stabdžiai - stabdo pedalus minant atgal RUKY padangos su šviesą atspindinčia juosta Neslidūs RUKY pedalai Purvasaugiai Bagažinė PAGAMINTA VOKIETIJOJE PUKY produkcija kuriama ir gaminama Vokietijoje. Gerai apgalvotas konceptas užtikrina aukščiausią kokybę.
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis PUKY Cyke 24-3 Alu Light black
Kodas
4724
Gamintojas
Puky
EAN kodas
4015731047244
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2020
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis PUKY Cyke 24-3 Alu Light black
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis PUKY Cyke 24-3 Alu Light black

Parašykite savo atsiliepimą