0zł

Dviratis Cube Reaction 240 TM flashgrey'n'orange 2022

Prekės kodas: 423400 - 24
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Cube Reaction 240 TM flashgrey'n'orange 2022
Skirtas jauniems kelių raižytojams: važiuokite taip, kaip jums patinka. Perspektyvūs jaunieji kalnų dviratininkai mėgsta tikrinti savo ribas. Reaction 240 TM padės jiems tobulinti savo įgūdžius bei pasitikėjimą savimi ir jų nenuvils. Microshift 10 pavarų transmisija suteikia neįtikėtiną intervalą vienu mygtuko paspaudimu. Galingi hidrauliniai diskiniai stabdžiai gali sustabdyti bet kokiu oru. Plačios, gero sukibimo Schwalbe Smart Sam padangos užtikrina gumos prispaudimą prie žemės. O Suntour Raidon individualiai sureguliuotos amortizuojančios orinės šakės 70 mm eiga suteikia papildomą komfortą ir kontrolę, specialiai pritaikytus jauniesiems dviratininkams. CUBE bendrovėje mes neiname lengviausiu keliu. Štai kodėl Reaction 240 SL naudojami tos pačios rūšies termiškai apdoroto 6061 aliuminio vamzdžiai, kuriuos rasite mūsų aukšto lygio suaugusiųjų dviračiuose, bei tas pats mechaninis vamzdžių formavimo procesas, naudojamas siekiant vamzdžių formas pritaikyti geriausiam jėgos ir svorio deriniui. Keičiama rėmo auselė apsaugo nuo brangaus remonto kad ir nestiprių kritimų atveju, o plačioms padangoms yra daug laisvos vietos, kad būtų užtikrintas puikus sukibimas, patogumas ir saugumas.

SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas.
RĖMAS: Aliumininis Lite 6061 ŠAKĖ: SR Suntour Raidon LO-R, 70mm VAIRO KOLONĖLĖ: CUBE A-Headset VAIRO IŠKYŠA: CUBE Aliumininė Lite VAIRAS: CUBE Aliumininis Lite, 590mm VAIRO RANKENĖLĖS: CUBE GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Microshift RD-M6195M w/ clutch, 10-pavarų PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Microshift SL-M9605, Xpress Shifter STABDŽIAI: Tektro HD-M282, hidrauliniai diskiniai (160/160) PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: CUBE Crankset, 32T, švaistiklių ilgis: 152mm,, su grandinės apsauga GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Sunrace CSM82, 11-42T GRANDINĖ: KMC X10 RATLANKIAI: CUBE DP23 Disc, 28H, Tubeless Ready ĮVORĖS: CUBE, pagaminta iš aliuminio, QR PADANGOS: Schwalbe Smart Sam Kevlar 2.35, Folding PEDALAI: CUBE Kid BALNELIS: CUBE Kid BALNELIO LAIKIKLIS: CUBE Aliumininis Lite, Užveržėjas: CUBE SVORIS: 11.3 kg PAVARŲ SKAIČIUS: 10

Informacija apie pakuotę (apytiks.): Dėžės dydis metrais (1.3 x 0.21 x 0.75); Svoris su įpakavimu (13.8 kg)

Gamintojo rekomenduojamos pastatymo kojelės, bagažinės ir skydeliai:
Suderinamų bagažinių sąrašas: https://bit.ly/3hxD0qF Suderinamų skydelių sąrašas: https://bit.ly/2XjpGyP Suderinamų pastatymo kojelių sąrašas: https://bit.ly/3k9dycX Ši informacija skirta tik CUBE 2022 kolekcijai. Sąrašuose pateikta informacija tik apie CUBE/ACID/RFR prekinių ženklų kojeles, bagažines ir skydelius. Dviračiams gali tikti ir kitų gamintojų priedai. Jei nesate tikri dėl suderinamumo – kreipkitės. Visas rėmų geometrijų lenteles ir kitą papildomą informaciją galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje: www.cube.eu
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Cube Reaction 240 TM flashgrey'n'orange 2022
Kodas
423400 - 24
Gamintojas
Cube
EAN kodas
4054571323224
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Cube Reaction 240 TM flashgrey'n'orange 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Cube Reaction 240 TM flashgrey'n'orange 2022

Parašykite savo atsiliepimą