0zł

Dviratis AZIMUT Julie 24" 3-speed 2023 su krepšeliu white-turquoise

Prekės kodas: AZI21135
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis AZIMUT Julie 24" 3-speed 2023 su krepšeliu white-turquoise
Šiuolaikiški Azimut dviračiai gaminami iš patikimų ir kokybiškų komponentų, kas padeda užtikrinti dviračio stabilumą ir eksploatavimą bet kuriuo metų laiku. Dviračiai pagaminti Europoje, o platus dviračių pasirinkimas leidžia pasirinkti geriausią variantą įvairaus amžiaus žmonių grupėms. Tai tikėtina geriausias rinkoje mergaitiško 3 vidinių pavarų dviračio pasiūlymas. Dviratis sukomplektuotas su elegantišku plieniniu rėmu, 24" ratais ir dvigubais pastiprintais aliumininiais ratlankiais bei pilna miesto komplektacija. Nuo baterijų veikiantis apšvietimo komplektas (priekyje ir gale). 3 vidinių pavarų sistema yra itin patikima ir nereikalauja praktiškai jokios priežiūros – pakanka tik pertepti grandinę. Su sukama vidinių pavarų perjungimo rankenėle labai lengva pasirinkti tinkamą pavarą. Nuo purvo saugo metaliniai skydeliai priekiui ir galui, o taip pat – grandinės apsauga. Tradicinė stabdžių sistema: aliumininiai rankiniai V-Brake stabdžiai priekyje, o gale – kojinis stabdis, kuris stabdo pedalus minant atgal. Komfortiškesniam važiavimui šis dviratis turi patogias vairo rankenėlės, pastatymo kojelę, minkštą sėdynę bei pedalus su atšvaitais. Galima nustatyti reikalingą balnelio bei vairo aukštį. 47 mm pločio padangos su universaliu protektoriaus raštu puikiai tiks ne tik lygioms miesto gatvėms, bet ir kiek prastesniai kelio dangai.RĖMAS: Azimut CityLine, plieninis, komfortiškas moteriško tipoŠAKĖ: Kieta, plieninėPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Vienos pavaros, aliumininisGALINIS PAVARŲ PERJUNGĖJAS: 3 vidinių pavarų sistemaPAVARŲ PERJUNG. RANKENĖLĖS: 3 vidinių pavarų sistemaSTABDŽIŲ RANKENĖLĖS: aliumininėsMINIKLIO VELENAS: kasetė, su uždarais guoliais, Square Taper (kvadratinė jungtis)STABDŽIAI: priekiniai aliuminiai V-Brake / galiniai Coaster – stabdo pedalus minant atgalĮVORĖS: priekinė plieninė / galinė – 3 vidinių pavarų sistemaRATLANKIAI: 24" aliumininiai, stiprinti (dviguba sienelė), 6061 T6PADANGOS: 24 x 1.75 (47-507)VAIRO IŠKYŠA: reguliuojamas aukštisVAIRAS: CityLine Comfort, lenktas, plieninisBALNELIO LAIKIKLIS: plieninisBALNELIS: platus, minkštas balnelis CityLine su spyruoklėmisPEDALAI: plastikiniaiPRIEDAI: Apšvietimo komplektas, bagažinė, skydeliai, pastatymo kojelė, grandinės apsauga
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis AZIMUT Julie 24" 3-speed 2023 su krepšeliu white-turquoise
Kodas
AZI21135
Gamintojas
Azimut
EAN kodas
2099900022425
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2023
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis AZIMUT Julie 24" 3-speed 2023 su krepšeliu white-turquoise
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis AZIMUT Julie 24" 3-speed 2023 su krepšeliu white-turquoise

Parašykite savo atsiliepimą