0zł

Dviratis AZIMUT Vintage 28" 3-speed 2023 su krepšeliu cream-brown

Prekės kodas: AZI21119
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.

Kartu puikiai tinka

Spyna Azimut AZ-547 cable Ø15x1800MM

Spyna Azimut AZ-547 cable Ø15x1800MM

Greitas pristatymas
8,99 € 7,64 €
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis AZIMUT Vintage 28" 3-speed 2023 su krepšeliu cream-brown
Šiuolaikiški Azimut dviračiai gaminami iš patikimų ir kokybiškų komponentų, kas padeda užtikrinti dviračio stabilumą ir eksploatavimą bet kuriuo metų laiku. Dviračiai pagaminti Europoje, o platus dviračių pasirinkimas leidžia pasirinkti geriausią variantą įvairaus amžiaus žmonių grupėms.
AZIMUT VINTAGE – Tai tikėtina geriausias rinkoje dviračio su 28" ratais, dvigubais ratlankiais ir 3 vidinėmis pavaromis pasiūlymas. Skirtas važinėti mieste ir užmiestyje, asfaltuotais arba tvirtais žvyro keliais. Idealus pasirinkimas mėgstantiems tradicinius miesto dviračius. 3 vidinių pavarų sistema leis pasirinkti tinkamiausią pavarą pagal Jūsų poreikį. 3 vidinės pavaros – tai uždara sistema, į ją nepakliūna purvas ir vanduo, tad reikalauja daug mažiau priežiūros nei išorinės pavaros, pailgėja tarnavimo laikas. Pavaras lengvai perjungsite ant vairo esančia sukama rankenėle – tiek važiuojant, tiek ir sustojus. Dėl miesto stiliaus rėmo geometrijos ir lenkto vairo galėsite važiuoti laisvu stiliumi, sėdėdami beveik vertikaliai. Standartiškai komplektuojamas su nuo vandens ir purvo saugančiais purvasaugiais. Kad neišsiteptumėte drabužių mindami ir jų neįtrauktų tarp grandinės ir žvaigždės – taip pat yra ir pilna grandinės apsauga. Be abejo, pasirūpinta ir apšvietimu – komplekte yra priekinė ir galinė lempos, kurios veikia nuo baterijų. Jas galima išjungti ir įjungti. Norėdami atremti dviratį Jums nereikės ieškoti stulpo, sienos ar tvoros – galite atlenkti pastatymo kojelę. Taip pat dviratis turi galinę bagažinę. Minkštas ir platus balnelis su spyruoklėmis, neslidūs plastikiniai pedalai, universalaus protektoriaus rašto 47mm pločio miesto padangos. Dviratį sustabdysite priekiniais stabdžiais – paspausdami stabdžių rankenėlę ant vairo arba galiniais kojiniais – mindami pedalus atgal. Individualiai pagal savo poreikius galite pasireguliuoti balnelio bei vairo aukštį/padėtį. Optimalus pasirinkimas dviratininkams, kurių ūgis yra nuo maždaug 170 cm.

Prekės techninės specifikacijos

 • Rėmas:pagamintas iš Hi-Ten plieno, komfortiška geometrija, miesto tipo
 • Rėmo dydis: 17"
 • Šakė: kieta, plieninė
 • Priekinis žvaigždžių blokas: vienos pavaros
 • Galinis pavarų perjungėjas: 3 vidinių pavarų
 • Pavarų perjungimo rankenėlės: 3 vidinių pavarų
 • Stabdžių rankenėlės: Aliumininės
 • Stabdžiai: Priekiniai: aliumininiai V-brake, Galiniai – kojiniai
 • Įvorės: Priekinė – aliumininė, galinė – 3 vidinių pavarų su kojiniu stabdžiu
 • Ratlankiai: 28" Aliumininiai 6061 T6, dviguba sienele
 • Padangos: 28 x 1.75 (47-622)
 • Vairas: Plieninis, lenktas, CityLine
 • Balnelis: platus ir komfortiškas, su spyruoklėmis
 • Pedalai: Plastikiniai
 • Aksesuarai ir priedai: bagažinė, pastatymo kojelė, skydelių komplektas, LED apšvietimo komplektas, krepšelis priekiui
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis AZIMUT Vintage 28" 3-speed 2023 su krepšeliu cream-brown
Kodas
AZI21119
Gamintojas
Azimut
EAN kodas
2099900022265
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2023
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis AZIMUT Vintage 28" 3-speed 2023 su krepšeliu cream-brown
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis AZIMUT Vintage 28" 3-speed 2023 su krepšeliu cream-brown

Parašykite savo atsiliepimą