0zł

Dviratis AZIMUT Sarema 28" ALU TX-6 2023 cream

Prekės kodas: AZI21078

Alternatyvios prekės

Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.

Kartu puikiai tinka

Spyna Azimut AZ-547 cable Ø15x1800MM

Spyna Azimut AZ-547 cable Ø15x1800MM

Greitas pristatymas
8,99 € 7,64 €
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis AZIMUT Sarema 28" ALU TX-6 2023 cream
Šiuolaikiški Azimut dviračiai gaminami iš patikimų ir kokybiškų komponentų, kas padeda užtikrinti dviračio stabilumą ir eksploatavimą bet kuriuo metų laiku. Dviračiai pagaminti Europoje, o platus dviračių pasirinkimas leidžia pasirinkti geriausią variantą įvairaus amžiaus žmonių grupėms. Tai tikėtina geriausias rinkoje dviračio su 6 išorinėmis Shimano pavaromis pasiūlymas. Dviratis sukomplektuotas su elegantišku ALIUMININIU rėmu, 28" ratais ir dvigubais pastiprintais aliumininiais ratlankiais bei pilna miesto komplektacija. Nuo baterijų veikiantis apšvietimo komplektas (priekyje ir gale), iki 18 kilogramų atlaikanti bagažinė. Su sukama Shimano pavarų perjungimo rankenėle lengvai pasirinksite tinkamą pavarą. Nuo purvo saugo plastikiniai skydeliai priekiui ir galui, o taip pat – grandinės apsauga. Aliumininiai rankiniai V-Brake stabdžiai priekyje ir gale (kojinio stabdžio nėra!). Komfortiškesniam važiavimui šis dviratis turi patogias bei stilingas vairo rankenėlės, reguliuojamo ilgio tvirtą pastatymo kojelę, minkštą sėdynę bei pedalus su atšvaitais. Galima nustatyti reikalingą balnelio bei vairo aukštį. 47 mm pločio padangos su universaliu protektoriaus raštu puikiai tiks ne tik lygioms miesto gatvėms, bet ir kiek prastesniai kelio dangai. Be to, dviratis komplektuojamas su tvirtu metaliniu krepšeliu priekiui. Optimalus pasirinkimas dviratininkams, kurių ūgis yra nuo maždaug 170 cm.RĖMAS: Azimut CityLine, aliumininis T6 6061, komfortiškas moteriško tipoŠAKĖ: KietaPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Cyclone vienos pavaros, aliumininisGALINIS PAVARŲ PERJUNGĖJAS: Shimano Tourney 6/7-pavarųPAVARŲ PERJUNG. RANKENĖLĖS: Shimano Revoshift 6-pavarųGALINIS ŽVAIG. BLOKAS: užsukamas, 6-pavarųSTABDŽIŲ RANKENĖLĖS: aliumininėsMINIKLIO VELENAS: kasetė, su uždarais guoliais, Square Taper (kvadratinė jungtis)STABDŽIAI: aliuminiai V-Brake priekyje ir gale (kojinio stabdžio nėra)ĮVORĖS: aliumininėsRATLANKIAI: 28" aliumininiai, stiprinti (dviguba sienelė), 6061 T6PADANGOS: 28 x 1.75 (47-622)VAIRO IŠKYŠA: Aliumininė, Reguliuojamas aukštis ir kampasVAIRAS: CityLineBALNELIO LAIKIKLIS: AmortizuojantisBALNELIS: platus, minkštas balnelis CityLine su spyruoklėmisPEDALAI: plastikiniaiPRIEDAI: LED Apšvietimo komplektas, krepšelis priekiui, bagažinė, skydeliai, pastatymo kojelė, grandinės apsauga
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis AZIMUT Sarema 28" ALU TX-6 2023 cream
Kodas
AZI21078
Gamintojas
Azimut
EAN kodas
2099900019562
Tipas
Moteriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2023
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis AZIMUT Sarema 28" ALU TX-6 2023 cream
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis AZIMUT Sarema 28" ALU TX-6 2023 cream

Parašykite savo atsiliepimą