0zł

Dviratis Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016

Prekės kodas: MON17027
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
RĖMAS: Aliumininis ŠAKĖ: Standi, fat bike, aliumininėVAIRO KOLONĖLĖ: Integruota VPMINIKLIO VELENAS: Kasetė, uždari mašininiai guoliaiPRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Prowhell 22-30-40T 170MMPAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano ALTUS SL-M370PRIEKINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano ALIVIO FD-M410EGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano ALTUS RD-M370PAVARŲ SKAIČIUS: 27GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano CS-HG20 9-pavarųGRANDINĖ: KMCSTABDŽIAI: Shimano diskiniai hidrauliniaiĮVORĖS: MetalinėsRATLANKIAI: 26" Aliumininiai, 100 mmPADANGOS: CST Big Fat Tire 26 x 4.0 (100-559)VAIRO IŠKYŠA: Aliumininė, 31,8 mmVAIRAS: Aliumininis 660 mmVAIRO RANKENĖLĖS: MTBBALNELIO LAIKIKLIS: Aliumininis, 350MM, užveržėjas su greitveržleBALNELIS: MonteriaPEDALAI: AliumininiaiPRIEDAI: Pastatymo kojelė
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
Kodas
MON17027
Gamintojas
Monteria
EAN kodas
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2016
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Monteria FAT BIKE 1.0 green 2016

Parašykite savo atsiliepimą