0zł

Dviratis GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"

Prekės kodas: GEO17016

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
RĖMAS: Aliumininis rėmas su integruota baterijaRĖMO DYDŽIAI: N/AŠAKĖ: KietaSTABDŽIAI: Hidrauliniai diskiniai G-Bike XTGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano Acera 8 pavarų su apsaugaNUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS: 130kmVARIKLIS: Bafang 250 W galiniame rate bešepetinis (brushless)VALDIKLIS: Kingmeter JustOne LCD 5 važiavimo funkcijos, integruotas vairo iškyšojeAKUMULIATORIUS: ličio jonų 36V PASIRINKTINAI: 10.4 arba 13 arba 14.5 AhBATERIJOS KROVIMO LAIKAS: 4 - 6 valandosPEDALAI: YRABALNELIS: VeloPADANGOS: Schwalbe Energizer Plus 28"SVORIS: 23 kgPRIEDAI: bagažinė, pastatymo kojelė, skydeliai, apšvietimo komplektas, skambutis
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
Kodas
GEO17016
Gamintojas
Geobike
EAN kodas
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2017
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis GEOBIKE X-Road 2.0 S 28"

Parašykite savo atsiliepimą