0zł

Dviratis GEOBIKE Perfect 2.0 24"

Prekės kodas: GEO21004

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis GEOBIKE Perfect 2.0 24"
RĖMAS: AliumininisRĖMO DYDŽIAI: 18"ŠAKĖ: Kieta plieninėSTABDŽIAI: TEKTRO Mechaniniai DiskiniaiGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano Tourney 6-speedNUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS: Iki 60 km*VARIKLIS: GEOBIKE AKM 250W BLDC bešepetinis (brushless)VALDIKLIS: LED/LCD 5 važiavimo funkcijosAKUMULIATORIUS: ličio jonų 36 V 10.4 AhBATERIJOS KROVIMO LAIKAS: 4 -6 valandosPEDALAI: YRABALNELIS: KomfortiškasPADANGOS: Schwalbe Big Ben 24 x 2.15'SVORIS: 21 KgPRIEDAI: skydeliai, pastatymo kojelė, bagažinė, apšvietimo komplektas, grandinės apsauga, skambutisPagal ES normatyvus – maksimalus galimas DVIRAČIO projektinis greitis negali būti didesnis nei 25 km/h, kai minama su variklio pagalba. Viršijus šį greitį variklis išsijungs. Atkreipkite dėmesį, kad elektrinis variklis tik padeda minti pedalus. *Maksimalus atstumas priklauso nuo baterijos talpos, dviračio tipo ir jo svorio, padangų protektoriaus, oro sąlygų, kelio dangos, reljefo (įkalnės/nuokalnės), dviratininko svorio, dviratininko minimo įpročių, baterijos priežiūros reikalavimų laikymosi.
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis GEOBIKE Perfect 2.0 24"
Kodas
GEO21004
Gamintojas
Geobike
EAN kodas
2099900020858
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2017
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis GEOBIKE Perfect 2.0 24"
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis GEOBIKE Perfect 2.0 24"

Parašykite savo atsiliepimą