0zł

Dviratis GEOBIKE Cabo da Roca 28"

Prekės kodas: GEO17038
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis GEOBIKE Cabo da Roca 28"
RĖMAS: AliumininisRĖMO DYDŽIAI: 20"ŠAKĖ: RST NEON-MLSTABDŽIAI: Tektro V-breakGALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano ALIVIO 9 pavarųNUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS: 80 - 120 kmVARIKLIS: 8Fun 250W bešepetinis (brushless)VALDIKLIS: Kingmeter LCD - 5 važiavimo funkcijos, su USB jungtimiAKUMULIATORIUS: Samsung 2900 36V 11,6AhBATERIJOS KROVIMO LAIKAS: 4 valandosPEDALAI: YRABALNELIS: Selle RoyalPADANGOS: Schwalbe ENERGIZER Plus 28"SVORIS: 24,7 KgPRIEDAI: skydeliai, bagažinė, pastatymo kojelė, apšvietimo komplektas, grandinės apsauga
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis GEOBIKE Cabo da Roca 28"
Kodas
GEO17038
Gamintojas
Geobike
EAN kodas
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2017
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis GEOBIKE Cabo da Roca 28"
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis GEOBIKE Cabo da Roca 28"

Parašykite savo atsiliepimą