0zł

Dviratis Diamondback BMX Viper II 2018

Prekės kodas: DIA18004
Ši prekė jau išparduota. Siūlome rinktis iš kitų šios kategorijos prekių arba pateikti užklausą dėl prekės alternatyvos pasiūlymo.
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Diamondback BMX Viper II 2018
b>RĖMAS: Hi-Tensile steel (HI-TEN)ŠAKĖ: 327E Hi-Tensile steelVAIRO KOLONĖLĖ: 1.1/8"STABDŽIAI: Alloy V-brakePRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: DB one piece crank with 36t sprocketMINIKLIO VELENAS: US Open typeGALINIS ŽVAIG. BLOKAS: 16-toothGRANDINĖ: KMC 610PEDALAI: Diamondback Platform 9/16"ĮVORĖS: Steel 36hRATLANKIAI: DB Alloy 36HPADANGOS: 20 x 2.00" Freestyle PatternVAIRO IŠKYŠA: DB MX3 Top loader Handlebar stem, BlackVAIRAS: BMX High Tensile 8" rise x 28.25" wideVAIRO RANKENĖLĖS DB Team grip with FlangeBALNELIS: DB One piece combo saddle
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Diamondback BMX Viper II 2018
Kodas
DIA18004
Gamintojas
Diamondback
EAN kodas
2099900002946
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2018
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Diamondback BMX Viper II 2018
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Diamondback BMX Viper II 2018

Parašykite savo atsiliepimą