0zł

Dviratis Cube Reaction Pro 29 grey'n'orange 2022

Prekės kodas: 512100 - 18 - 29 - M

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Cube Reaction Pro 29 grey'n'orange 2022
Shimano 1x12 transmisija ir RockShox amortizuojanti orinė šakė: Hardtail'o universalumas nauju kampu. Reaction Pro norėjome pasiekti tobulą veikimo, patikimumo ir našumo derinį. Taigi pradėjome nuo Shimano XT komponentų, skirtų 1x12 transmisijai, nes jie suteikia platų intervalą ir pasižymi neprilygstamu tikslumu. Mes pridėjome Shimano XT hidraulinius diskinius stabdžius puikiam stabdymui užtikrinti bet kokiu oru, nesvarbu, ar esate kalnuose, ar minate per miestą. Ir užbaigėme sumontuodami RockShox Judy Silver amortizuojančią orinę šakę, kurioje suderintas lengvas reguliavimas ir trasos nelygumus kompensuojantis aktyvumas. Puikiai riedantis Hardtail'as prasideda nuo puikaus rėmo. Reaction 6061 aliuminio rėmo vamzdžiai – dvigubai pastiprinti silpniausiose vietose, į apačią platėjantis vairo kolonėlės vamzdis ir mechaniškai formuotas apatinis rėmo vamzdis suteikia tvirtą, efektyvią konstrukciją. Siekdami papildomo universalumo pridėjome paslėptus bagažinės ir purvasaugių tvirtinimo taškus. Rėmo viduje nutiesti trosai užtikrina nepriekaištingą išvaizdą ir reikalauja mažiau priežiūros. Visa tai sukūrėme, remdamiesi pripažinimą pelniusia į manevringumą orientuota geometrija, todėl galėsite būti tikri, kad važiuosite patogiai, linksmai ir saugiai, kad ir kur nuotykiai jus nuvestų.

SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas.
RĖMAS: Aliumininis Lite, Aukštos kokybės mechaninis vamzdžių lenkimas, Dvigubai stiprintas, Šarvai/troseliai nutiesti rėmo viduje, Į apačią platėjantis vairo kolonėlės vamzdis (TAPERED), Tiesaus stabdžių suportų tvirtinimo taškai (FLAT MOUNT), SIC bagažinės tvirtinimo taškai, FM tvirtinimas pastatymo kojelei ŠAKĖ: RockShox Judy Silver TK ORINĖ, 100mm, Rakinama ant šakės esančia rankėnele VAIRO KOLONĖLĖ: CUBE FPH868, Viršus 1 1/8", Apačia 1 1/2", pusiau integruota VAIRO IŠKYŠA: CUBE Performance Stem SL, 31.8mm VAIRAS: CUBE Flat Race Bar, 720mm VAIRO RANKENĖLĖS: ACID React Pro GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-pavarų PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus STABDŽIAI: Shimano XT BR-M8100, hidrauliniai diskiniai, PM/FM (180/160) PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano FC-MT611, 32T GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano Deore CS-M6100, 10-51T GRANDINĖ: Shimano CN-M6100 RATLANKIAI: CUBE ZX20, 32H, Disc ĮVORĖS: Priekinė: Shimano HB-M4050, QR, Centerlock / Galinė: Shimano FH-MT401, QR, Centerlock PADANGOS: Priekinė: Schwalbe Racing Ray, Addix Performance, Kevlar, 2.25 / Galinė: Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 PEDALAI: CUBE plastikiniai MTB BALNELIS: Natural Fit Venec BALNELIO LAIKIKLIS: CUBE Performance Post, 27.2mm, Užveržėjas: CUBE Varioclose, 31.8mm SVORIS: 12.9 kg PAVARŲ SKAIČIUS: 12

Informacija apie pakuotę (apytiks.): Dėžės dydis metrais (1.53 x 0.24 x 0.78); Svoris su įpakavimu (15.9 kg)

Gamintojo rekomenduojamos pastatymo kojelės, bagažinės ir skydeliai:
Suderinamų bagažinių sąrašas: https://bit.ly/3hxD0qF Suderinamų skydelių sąrašas: https://bit.ly/2XjpGyP Suderinamų pastatymo kojelių sąrašas: https://bit.ly/3k9dycX Ši informacija skirta tik CUBE 2022 kolekcijai. Sąrašuose pateikta informacija tik apie CUBE/ACID/RFR prekinių ženklų kojeles, bagažines ir skydelius. Dviračiams gali tikti ir kitų gamintojų priedai. Jei nesate tikri dėl suderinamumo – kreipkitės. Visas rėmų geometrijų lenteles ir kitą papildomą informaciją galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje: www.cube.eu 2022 modelių apžvalga (Subtitrai Anglų k.):

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Cube Reaction Pro 29 grey'n'orange 2022
Kodas
512100 - 18 - 29 - M
Gamintojas
Cube
EAN kodas
4054571356383
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Cube Reaction Pro 29 grey'n'orange 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Cube Reaction Pro 29 grey'n'orange 2022

Parašykite savo atsiliepimą