0zł

Dviratis Cube Reaction C:62 Pro 29 grey'n'metal 2022

Prekės kodas: 516100 - 15 - 29 - S

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Cube Reaction C:62 Pro 29 grey'n'metal 2022
Shimano 12 pavarų, RockShox amortizuojančios orinės šakės ir anglies pluošto komfortas bei greitis. Reaction C:62 Pro mažas svoris, tikslus valdymas ir stebinantis patogumas minant taku suteikia jums pranašumą, kai jums reikia išsiveržti į priekį. Mes pasirinkome ypač patikimus Shimano 12 pavarų komponentus, užtikrinančius sklandų perjungimą ir neįtikėtiną intervalą, bei pridėjome galingus Shimano XT hidraulinius diskinius stabdžius – su didesniu disku priekyje, kad jums visada būtų užtikrinta visiška kontrolė. O lengvai reguliuojama ir sklandžiai veikianti RockShox Judy Gold amortizuojanti orinė šakė padeda išlaikyti priekinį ratą prispaustą prie žemės ir nukreiptą tinkama kryptimi. Pagamintas iš mūsų patentuoto C:62 anglies pluošto, naudojant pažangų dvigubo liejimo gamybos procesą. Siekiant mažo svorio, išskirtinio greičio ir tikslaus valdymo – Reaction C:62 modelyje pasitelktos visos priemonės. Trumpa galinė dalis su Boost kiaurymine Thru ašimi, į apačią platėjantis vairo kolonėlės vamzdis ir mūsų į manevringumą orientuota rėmo geometrija – tai derinys, sukuriantis gyvą ir į Jūsų veiksmus reaguojantį važiavimo pojūtį. Plona apatinė ir viršutinė šakės bei siauras 27.2 mm balnelio laikiklis padeda užtikrinti didesnį komfortą net tada, kai minate iš visų jėgų. Viduje nutiesti troseliai – įskaitant ir Dropper balnelio laikiklio troselius – sumažina priežiūros poreikį, kad galėtumėte važinėti dažniau.

SVARBU: Besitęsianti Covid-19 situacija ir ypač didelė dviračių paklausa lėmė ir įtakoja problemas visose tiekimo grandinėse. Dėl šios priežasties dalis dviračio modelyje suplanuotų naudoti dalių gali būti pakeistos alternatyvomis, o dviratis pagamintas su jomis. Šios dalys gali skirtis išvaizda, modeliu, gamintoju ar kt., tačiau pagal techninį lygį gamintojas naudos techniškai artimas alternatyvas. Pakeitimai gamybos proceso metu daromi vykstant suplanuotai gamybai, todėl gamintojai ne visada turi galimybių ir nėra įsipareigoję apie juos pranešti iš anksto. Jeigu gauto dviračio nuotrauka ir/ar aprašymas skiriasi nuo pateiktos informacijos internete ir dėl to nėra techninių suderinamumo ar eksploatacijos problemų – gamintojas tokių dalių nekeis ir pretenzijų dėl to nepriims! Jei Jums kaip vartotojui toks pakeitimas nebus priimtinas, dviratį bus galima grąžinti, tačiau jis turi būti nenaudotas.
RĖMAS: C:62 Anglies pluoštas Monokokas, ARG2, Į apačią platėjantis vairo kolonėlės vamzdis (TAPERED), Įpresuojamas miniklio velenas (PressFit), Boost 12x148mm, Šarvai/troseliai nutiesti rėmo viduje, suderinamas su Dropper balnelio laikikliais ŠAKĖ: RockShox Judy Gold RL ORINĖ, 100mm, OneLoc, 15x110mm VAIRO KOLONĖLĖ: VP integruota, Viršus 1 1/8", Apačia 1 1/2" VAIRO IŠKYŠA: CUBE Performance Stem SL, 31.8mm VAIRAS: CUBE Flat Race Bar, 720mm VAIRO RANKENĖLĖS: ACID React Pro GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-pavarų PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus STABDŽIAI: Shimano XT BR-M8100, hidrauliniai diskiniai (180/160) PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano FC-MT611, 32T, Boost GALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano Deore CS-M6100, 10-51T GRANDINĖ: Shimano CN-M6100 RATLANKIAI: Ratų komplektas: Answer Atac AM, 15x110mm/12x148mm, Tubeless-Ready PADANGOS: Priekinė: Schwalbe Racing Ray, Addix Performance, Kevlar, 2.25 / Galinė: Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 PEDALAI: NEKOMPLEKTUOJAMI (PARDUODAMI ATSKIRAI) BALNELIS: Natural Fit Venec BALNELIO LAIKIKLIS: CUBE Performance Post, 27.2mm, Užveržėjas: CUBE Varioclose, 31.8mm SVORIS: 11.5 kg PAVARŲ SKAIČIUS: 12

Informacija apie pakuotę (apytiks.): Dėžės dydis metrais (1.53 x 0.24 x 0.78); Svoris su įpakavimu (14.5 kg)

Gamintojo rekomenduojamos pastatymo kojelės, bagažinės ir skydeliai:
Suderinamų bagažinių sąrašas: https://bit.ly/3hxD0qF Suderinamų skydelių sąrašas: https://bit.ly/2XjpGyP Suderinamų pastatymo kojelių sąrašas: https://bit.ly/3k9dycX Ši informacija skirta tik CUBE 2022 kolekcijai. Sąrašuose pateikta informacija tik apie CUBE/ACID/RFR prekinių ženklų kojeles, bagažines ir skydelius. Dviračiams gali tikti ir kitų gamintojų priedai. Jei nesate tikri dėl suderinamumo – kreipkitės. Visas rėmų geometrijų lenteles ir kitą papildomą informaciją galite rasti oficialioje gamintojo svetainėje: www.cube.eu 2022 modelių apžvalga (Subtitrai Anglų k.):

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Cube Reaction C:62 Pro 29 grey'n'metal 2022
Kodas
516100 - 15 - 29 - S
Gamintojas
Cube
EAN kodas
4054571356666
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Anglies pluoštas (karbonas)
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Yra
Metai
2022
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 5 - 10 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 3 - 7 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Cube Reaction C:62 Pro 29 grey'n'metal 2022
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Cube Reaction C:62 Pro 29 grey'n'metal 2022

Parašykite savo atsiliepimą