Miniklio velenas Shimano XT SM-BB71-41 MTB
Prekės kodas: ISMBB7141A
e-kaina
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Miniklio velenas Shimano XT SM-BB71-41 MTB
Shimano SM-BB71-41A miniklio velenas, skirtas Press-Fit BB92. (89.5mm-92mm)
Skirta naudoti miniklio velenams, kurių plotis 89,592 mm, o vidinis skersmuo 41 mm.
Suderinama su Shimano Hollowtech II 24 mm skersmens ašimis.