Miniklio velenas Shimano DURA-ACE SM-BB92-41B Road Press-Fit 86.5mm
Prekės kodas: ISMBB9241B
e-kaina
Sutaupote 32 %
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Miniklio velenas Shimano DURA-ACE SM-BB92-41B Road Press-Fit 86.5mm
Miniklio velenas Shimano DURA-ACE SM-BB92-41B
Prekės techninės specifikacijos
  • HOLLOWTECH II
  • Press-Fit
  • Korpuso plotis: 86mm
  • BB Korpuso diametras: 41 mm
  • Svoris: 54 g
  • Miniklio velenas su mažais rutuliniais guoliais, kad būtų lengvas
  • Pažangi tarpinių konstrukcija užtikrina sklandesnį sukimąsi
TECHNOLOGIJOS
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Kodas
ISMBB9241B
Gamintojas
Shimano
EAN kodas
Atsiliepimai apie - Miniklio velenas Shimano DURA-ACE SM-BB92-41B Road Press-Fit 86.5mm
Parašykite savo atsiliepimą