Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F180P/S
Prekės kodas: ISMMAF180PSA
e-kaina
Sutaupote 17 %
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Priekinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-F180P/S
Prekės techninės specifikacijos
  • Shimano SM-MA 180mm priekinis adapteris
  • Disko dydis: 180 mm
  • Disko padėtis: Priekinis
  • Suportų tipas: 74 mm Post Mount
  • Stabdžių suportų laikiklis: 74 mm ilgio
  • Rėmo ir (arba) šakės tvirtinimas: 51 mm IS priekinis