Aprašymas - Galinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-R203P/S
Prekės techninės specifikacijos
- Shimano R203P/S Diskinių stabdžių adapteris
- Svoris: 21
- Disko dydis: 203 mm
- Suportų tipas: 74 mm Post Mount
- Stabdžių suportų laikiklis: 74 mm ilgio
- Rėmo ir (arba) šakės tvirtinimas: 51 mm IS galinis