Galinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-R180P/S
Prekės kodas: ISMMAR180PSA
e-kaina
Sutaupote 24 %
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Galinio diskinio stabdžio suporto adapteris Shimano SM-MA-R180P/S
Prekės techninės specifikacijos
  • Shimano R180P/S Diskinių stabdžių adapteris
  • Svoris: 20
  • Disko dydis: 180 mm
  • Suportų tipas: 74 mm Post Mount
  • Stabdžių suportų laikiklis: 74 mm ilgio
  • Rėmo ir (arba) šakės tvirtinimas: 51 mm IS galinis