Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Remote Raceday2 3pos D1+ 2024+
Prekės kodas: 11.4018.082.050
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Remote Raceday2 3pos D1+ 2024+
RockShox COMPRESSION DAMPER KNOB KIT REMOTE Raceday2, 3pos - SID35/SID SL D1+(2024+)
Product technical specifications
  • Fork Compression Damper Knob Kit - Remote Raceday2, 3 Position (Includes Spool, Cable Stop, Screw) - Ultimate/Select+, SID35/SID SL D1+ (2024+)
  • Recommended for: SID 35 mm 2024+ (D1), SID SL 32 mm 2024+ (D1)
  • 3 positions, incl. spool, cable stop, screw
  • Material: aluminium, plastic
  • Weight: 5 g
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Kodas
Gamintojas
Rock Shox
EAN kodas
Atsiliepimai apie - Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Remote Raceday2 3pos D1+ 2024+
Parašykite savo atsiliepimą