Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Crown Raceday2 2Pos D1+ 2024+
Prekės kodas: 11.4018.082.045
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Crown Raceday2 2Pos D1+ 2024+
RockShox COMPRESSION DAMPER KNOB KIT CROWN Raceday2, 2pos - SID35/SID SL D1+(2024+)
Product technical specifications
  • Provides 2-Position adjustment (Open/Lock)
  • Designed for 2024+ (D1+) models of the RockShox SID 35 mm and SID SL 32 mm forks (Ultimate and Select+ trims)
  • The kit includes the knob, detents, and screw
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Kodas
Gamintojas
Rock Shox
EAN kodas
Atsiliepimai apie - Šakės remonto komplektas Rockshox compression damper knob SID35/SID SL Crown Raceday2 2Pos D1+ 2024+
Parašykite savo atsiliepimą