Pedalai Wahoo SPEEDPLAY Zero (WFPRZ1S53)
Prekės kodas: PEDL353
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Pedalai Wahoo SPEEDPLAY Zero (WFPRZ1S53)
Prekės techninės specifikacijos
  • Išmatavimai: 3.9" x 2" x 2"
  • Svoris: 222 g
  • Aukštis: 11.5 mm (3 hole) 8.5 (4 hole)
  • Q Faktorius: 53 mm, 56 mm , 59 mm, or 65 mm
  • Laisvoji erdvė posūkyje: 39°
  • Pedalų plokštelės priekinės ir galinės dalies reguliavimas: iki 13 mm
  • Pedalų plokštelės kairės-dešinės reguliavimas: Iki 8 mm
  • Vaikščiojimui pritaikyta plokštelė: Taip (adapteris pridedamas)
Reikalingi papildomi įrankiai: Atsuktuvas su Philips galvute Nr. 2 and 8 mm Allen Wrench