Pedalai Wahoo SPEEDPLAY Comp Road (WFPRC1S53)
Prekės kodas: PEDL348
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Pedalai Wahoo SPEEDPLAY Comp Road (WFPRC1S53)
Prekės techninės specifikacijos
  • Išmatavimai: 3.9" x 2" x 2"
  • Svoris: 232 g
  • Aukštis: 11.5 mm (3 hole) 8.5 (4 hole)
  • Q Faktorius: 53 mm
  • Korpuso medžiaga: Grivory (specifinė plastiko rūšis)
  • Ašies medžiaga: Nerūdijantis plienas
  • Guolių tipas: Trisluoksniai uždaro tipo kasetiniai ir adatiniai guoliai
  • Laisvoji erdvė posūkyje: 37°
  • Pedalų plokštelės: Standartinė plokštelė (suderinama EASY lengvo išsegimo pedalų plokštelėmis)
  • Atlaisvinimo kampas: Reguliuojamas nuo 0° iki 7.5°
  • Judėjimo kampas: Reguliuojamas nuo 0° iki 15°
  • Pedalų plokštelės priekinės ir galinės dalies reguliavimas: iki 13 mm
  • Pedalų plokštelės kairės-dešinės reguliavimas: Iki 8 mm
  • Vaikščiojimui pritaikyta plokštelė: Taip (adapteris pridedamas)
Papildomai reikalingi įrankiai: #2 Philips atsuktuvas ir 8 mm veržliaraktis.