Pedalai su galios matuokliais Wahoo POWRLINK Zero dual-sided (WFPRX1S55)
Prekės kodas: PEDL346
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Pedalai su galios matuokliais Wahoo POWRLINK Zero dual-sided (WFPRX1S55)
Prekės techninės specifikacijos
  • Išmatavimai: 9 x 4 cm
  • Svoris: 276 g
  • Aukštis: 13 mm (3 hole)
  • Q Faktorius: 55 mm
  • Laisvoji erdvė posūkyje: 39°
  • Pedalų plokštelės priekinės ir galinės dalies reguliavimas: iki 13 mm
  • Pedalų plokštelės kairės-dešinės reguliavimas: Iki 6 mm