0zł

Balnelis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel

Prekės kodas: SADL369
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Balnelis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel

Elegantiškas ir ypač patvarus balnas dėl specialios Strengtex dangos medžiagos. Royalgel technologija užtikrina aukštą komforto lygį, o sidabrinės spalvos šoninės apsaugos dar labiau apsaugo jį nuo smūgių ir įbrėžimų.

Prekės techninės specifikacijos

  • Royalgel - dėl unikalios trimatės gelio struktūros Royalgel garantuoja aukščiausią komforto lygį, sumažindamas slėgio viršūnes 40%, palyginti su standartinėmis kamšalų medžiagomis.
  • Strengtex Cover - patvari ir patogi trijų sluoksnių dengiamoji medžiaga, turinti sustiprintą vidinį elastingą tinklą, labai atsparų pradūrimams, įpjovimams, plyšimams, įtrūkimams ir senėjimui. Techniniai bandymai parodė, kad Strengtex yra 50% atsparesnis išoriniams vertikaliems veiksniams ir 30% atsparesnis išoriniams horizontaliems įtempiams, palyginti su įprastomis dangos medžiagomis.
  • Elastomers -sugeria net stipriausius ir netikėčiausius smūgius, elastomerai veikia tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, kad veiktų saugiai, tyliai ir visam laikui nedeformuotų.
  • Water Resistant - Royal Vacuum Light yra patentuota Selle Royal technologija, kuri leidžia balną 100% sandariai užsandarinti, todėl atsparus vandeniui. Be to, šiuo gamybos būdu pagaminti balneliai yra 20% lengvesni nei įprasti tos pačios kategorijos balneliai.
  • Integrated Clip System - patentuota spaustukų sistema, esanti balno gale, kad būtų lengva pritvirtinti Selle Royal balnmaišį ar kitą priedą.
  • Dydis: P 264 mm / P 201 mm
  • Svoris: 670 g
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Balnelis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel
Kodas
SADL369
Gamintojas
Selle Royal
EAN kodas
8021890578860
Atsiliepimai apie - Balnelis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel
Parašykite savo atsiliepimą

Balnelis Selle Royal Freedom Woman Strengtex RoyalGel

Parašykite savo atsiliepimą