Spyna Abus Ultra Mini 410K/150HB140 green SH
Prekės kodas: LOCK466
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus Ultra Mini 410K/150HB140 green SH
Dėl skirtingo užrakto ilgio variantų Ultra 410K galima naudoti įvairiais būdais. 12 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno, visada užtikrina patikimą jūsų dviratės transporto priemonės apsaugą.
Prekės techninės specifikacijos
  • 12 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno
  • Aukštos kokybės spynos cilindras, užtikrinantis aukštą apsaugą
  • Standartizuotas spynos korpuso dizainas
  • Didelę atpažįstamumo vertę turinčios spalvos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Ilgis: 140 mm
  • Plotis: 81 mm
  • Diametras: 12 mm