Spyna Abus Ultra 410K/170HB230 green SH
Prekės kodas: LOCK469
e-kaina
Sutaupote 22 %
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus Ultra 410K/170HB230 green SH
Dėl skirtingo užrakto ilgio variantų Ultra 410K galima naudoti įvairiais būdais. 12 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno, visada užtikrina patikimą jūsų dviratės transporto priemonės apsaugą.
Prekės techninės specifikacijos
  • 12 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno
  • Aukštos kokybės spynos cilindras, užtikrinantis aukštą apsaugą
  • Standartizuotas spynos korpuso dizainas
  • Didelę atpažįstamumo vertę turinčios spalvos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Ilgis: 230 mm
  • Plotis: 106 mm
  • Diametras: 12 mm