Spyna Abus U-Spyna Granit X-Plus 540/160HB300+EaZy KF
(1 Atsiliepimas)
Prekės kodas: LOCK90
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus U-Spyna Granit X-Plus 540/160HB300+EaZy KF
Prekės techninės specifikacijos
  • Spynos tipas: U formos spyna
  • Saugumo lygis: 15 iš 15
  • Ilgis: 300 mm
  • Plotis: 108 mm
  • Storis: 13 mm
  • Svoris: 1762 g
  • 13 mm keturkampis parabolės formos vamzdelis