Spyna Abus 32/150HB300+USH32 Facilo
Prekės kodas: LOCK472
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus 32/150HB300+USH32 Facilo
Aukštos kokybės medžiagos ir pažangiausios saugos technologijos: net ir ekonominės klasės ABUS dviračių spynos turi aukštos kokybės cilindrą su dvigubo užrakinimo technologija. Tai reiškia, kad 12 mm grūdinto plieno apkaba pagrindiniame korpuse užrakinama du kartus, taip užtikrinant papildomą apsaugą nuo vagių, bandančių ją atidaryti įprastais būdais. Nenuostabu, kad policija rekomenduoja U-tipo spynas kaip patikimiausią apsaugos nuo dviračių vagysčių būdą.
Prekės techninės specifikacijos
  • Grūdinta 12 mm apvali sagtis
  • ABUS aukščiausios kokybės užrakto cilindras
  • PVC korpusas nuo pažeidimo dažams
  • Signalizacija: nėra
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Ilgis: 300 mm
  • Plotis: 109 mm
  • Diametras: 12 mm