Spyna Abus 420K/150HB140 USH + Cobra 10/120
Prekės kodas: LOCK463
e-kaina
Sutaupote 21 %
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus 420K/150HB140 USH + Cobra 10/120
Dėl 14 mm storio apvalios spynos, pagamintos iš specialiai grūdinto plieno, ir akį traukiančios modernaus dizaino spalvos Ultimate 420K iš karto aiškiai parodo, kad jūsų dviratis yra saugus.
Prekės techninės specifikacijos
  • 14 mm storio apvali sagtis, pagaminta iš specialiai grūdinto plieno
  • Aukštos kokybės spynos cilindras, užtikrinantis aukštą apsaugą nuo laužymosi
  • Standartizuotas spynos korpuso dizainas
  • Didelę atpažįstamumo vertę turinčios spalvos
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Ilgis: 140 mm
  • Plotis: 78 mm
  • Diametras: 14 mm