Spyna Abus Bordo Granit 6500KA/90 Alarm BK SH
Prekės kodas: LOCK474
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Spyna Abus Bordo Granit 6500KA/90 Alarm BK SH
Prekės techninės specifikacijos
  • 5,5 mm storio strypeliai, ypač minkšta danga, kad nepažeistų dažų
  • Strypai ir korpusas pagaminti iš specialiai grūdinto plieno
  • Signalizacija su ne mažiau 100 dB garsumu 15 sekundžių veikimui su automatiniu persijungimu
  • 3D padėties pavojaus aptikimas - aptinka smūgius ir judesius iš visų pusių
  • ABUS Link Protection Shield, užtikrinantis aukštą apsaugą jautriausioms vietoms
  • Laikiklis komplekte (SH)
  • Garsinis signalas rodo akumuliatoriaus būseną ir aktyvią būseną
  • Transportavimo padėtis - neįkiškite užrakto strypo iki galo, kad signalizacija būtų neaktyvi.
  • Garsiakalbis uždengtas už užrakto
  • Signalizacija: yra
  • Užrakto tipas: su rakteliais
  • Cilindro tipas: XPlus
  • Diametras: 90 mm
  • Plotis: 80 mm