Maitinimo laidas Wahoo KICKR/SNAP/CORE (SUN-1200500)
Prekės kodas: TRAI51
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Maitinimo laidas Wahoo KICKR/SNAP/CORE (SUN-1200500)
Prekės techninės specifikacijos
  • Įvado įtampa: 100-240V~
  • Išeigos įtampa: 12 V reguliuojama nuolatinės srovės išeiga, 5 A
  • Maksimalus galingumas: 60 W