Galinė lempa ProX Izar S COB LED E-bike DC3.7V-12V bagažinei
Prekės kodas: LAMR313
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Galinė lempa ProX Izar S COB LED E-bike DC3.7V-12V bagažinei
Prekės techninės specifikacijos
  • Galinė lempa, skirta elektriniams dviračiams
  • Šviesos šaltinis: ryškus COB LED
  • Maksimalus šviesos srautas: 20 liumenų
  • 1 pastovaus švietimo režimas
  • Maitinimo šaltinis: DC 3.7V-12V
  • Korpuso medžiaga: aliuminis, ABS/PC plastikas
  • Atsparumo vandeniui klasė: IP65
  • Prie bagažinės montuojama galinė lempa, atstumai tarp varžtų: 80 mm
  • Su pridėtu laikikliu galima uždėti ir ant balnelio laikiklio
  • Laido ilgis: 130 mm
  • Į komplektą įeina: elektrinės sistemos jungtys 3xK2 ir 3zK3, 4mm šešiakampis raktelis, plastikinis tvirtinimas montavimui ant balnelio laikiklio
  • Dydis: 19 x 54 x 22 mm