Galinė lempa ProX Izar L COB LED E-bike DC3.7V-12V bagažinei
Prekės kodas: LAMR312
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
Aprašymas - Galinė lempa ProX Izar L COB LED E-bike DC3.7V-12V bagažinei
Prekės techninės specifikacijos
  • Galinė lempa, skirta elektriniams dviračiams
  • Šviesos šaltinis: ypač ryškus COB LED
  • Maksimalus šviesos srautas: 50 liumenų
  • 1 pastovaus švietimo režimas
  • Maitinimo šaltinis: DC 3.7V-12V
  • Korpuso medžiaga: aliuminis, ABS/PC plastikas
  • Atsparumo vandeniui klasė: IP65
  • Prie bagažinės montuojama galinė lempa, atstumai tarp varžtų: 50 / 80 mm
  • Laido ilgis: 130 mm
  • Į komplektą įeina jungtys elektrinei sistemai
  • Dydis: 28 x 135 x 23 mm