0zł

Apsauginis poliravimo purškiklis Finish Line Showroom with BN Ceramic 1L

Prekės kodas: OILC189
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Apsauginis poliravimo purškiklis Finish Line Showroom with BN Ceramic 1L
Finish Line – dviračių pramonės tepalų ekspertai. Nuo pat pradžių, nuo 1988 m., Finish Line visus savo produktus gamina pati. Atsižvelgdama į profesionalių dviratininkų, jų mechanikų ir specializuotų dviračių parduotuvių visame pasaulyje atsiliepimus, Finish Line gali būti tikra, kad jos produktai veikia taip, kad nenuviltų net pačių reikliausių dviratininkų. Finish Line turi viską, ko reikia dviratininkui, kad jis galėtų prižiūrėti savo dviratį ir užtikrinti maksimalų jo veikimą. Šių produktų asortimentas – nuo dviračio grandinės tepalų iki transmisijos nuriebalinimo priemonių, nuo dviračių ploviklių, specialių šepečių ir grandinių valymo įrankių iki fluoro turinčių guolių tepalų ir specialių amortizatorių bei stabdžių skysčių. Finish Line aistra – gaminti produktus, kurie pagerins jūsų dviračio veikimą ir prailgins jo tarnavimo laiką! Tegul visos jūsų kelionės būna sklandžios ir greitos. Finish Line - prizines vietas užimančių dviračių sporto komandų pasirinkimas.
Showroom Polish and Protectant su teflono paviršiaus apsauga suteikia maksimalų blizgesį, atstumia vandenį ir neleidžia kauptis nešvarumams iki tam tikro lygio. Jūsų dviratis ir komponentai ilgiau išliks švaresni. Showroom apsauginę priemonę saugu naudoti ant skaidrios dangos, anglies pluošto, aliuminio, titano, plieno, chromo ir nerūdijančio plieno. Paprasčiausiai užpurkškite ir palikite veikti 10 sekundžių. Tada nuvalykite švariu skudurėliu. Dėl Showroom patentuotos sudėties dviračio iš anksto plauti nereikia, tačiau rekomenduojama plauti, jei yra daug susikaupusių nešvarumų ir purvo. Mėgaukitės blizgesiu!

Prekės techninės specifikacijos

  • Sudėtyje yra aukštos kokybės nanokeraminio boro nitrido (BN)
  • Valo rėmus ir komponentus be išankstinio plovimo (daugeliu atvejų)
  • Apsaugo dviratį nuo vandens ir prakaito
  • Iki tam tikro lygio apsaugo nuo smėlio ir nešvarumų kaupimosi
  • Ilgesnį laiką išlaiko dviračio būklę kaip naujo
  • Tūris: 1 litras
  • Naudojimo būdas: Purškiamas

BN – Boro nitridas: Ši naujausia nelimpančios keramikos technologija sukuria sausą, į vašką panašią plėvelę, kuri pritraukia mažiau purvo ir dulkių. Pastebimai pagerėja komponentų slydimo savybės ir sumažėja kontaktų nusidėvėjimas.

PASTABA: Jei turite diskinius stabdžius, įsitikinkite, kad aerozolio srautas nepatenka ant disko. Jei tepalo pateks ant disko, gali sumažėti stabdymo efektyvumas, o stabdžiai garsiai girgždės.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Apsauginis poliravimo purškiklis Finish Line Showroom with BN Ceramic 1L
Kodas
OILC189
Gamintojas
Finish Line
EAN kodas
036121960756
Atsiliepimai apie - Apsauginis poliravimo purškiklis Finish Line Showroom with BN Ceramic 1L
Parašykite savo atsiliepimą

Apsauginis poliravimo purškiklis Finish Line Showroom with BN Ceramic 1L

Parašykite savo atsiliepimą