0zł

Paspirtukas HyperMotion Viva 12 white

Prekės kodas: KDZ20002

Alternatyvios prekės

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Paspirtukas HyperMotion Viva 12 white
KIDZ MOTION Viva 12 paspirtukas tinka vaikams virš 5 metų.Pagaminta iš aukštos kokybės plieno ir tvirto plastikoGerą stabilumą ir sukibimą su danga užtikrina plačios padangos su grubiu protektoriumiReguliuojamas vairo aukštis nuo 78 iki 85 cm su QR greitveržleĮvorės ir vairo kolonėlė su guoliaisSide-Pull priekiniai stabdžiaiV-Brake galiniai stabdžiai12" (30cm) pripučiamos plačios padangos, 57mm pločioBMX tipo vairas, plotis - 58 cmPastatymo kojelėMaksimali apkrova: 100 kgDYDIS (Ilgis): 115 cmSvoris: 6 KgKomfortiškos vairo rankenėlės su apsauginiais vairo galais, kad nenuslystų rankaNeslidi platforma (30 x 11 cm), aukštis nuo žemės: 11.5 cm
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Paspirtukas HyperMotion Viva 12 white
Kodas
KDZ20002
Gamintojas
Kidz Motion
EAN kodas
5900168932654
Tipas
Unisex
Rėmo medžiaga
Plienas
Priekinis amortizatorius
Nėra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2020
Spalva
WHITE
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Paspirtukas HyperMotion Viva 12 white
Parašykite savo atsiliepimą

Paspirtukas HyperMotion Viva 12 white

Parašykite savo atsiliepimą