0zł

BIKKO DOVANŲ KUPONAS - GERIAUSIA DOVANA DVIRATININKUI

Abejojate, ar parinkta dovana tiks? Padovanokite BIKKO Dovanų kuponą! Bikko.lt dovanų kuponas yra puiki dovana draugui, giminaičiui ar kolegai bet kokia proga! Jis pradžiugins kiekvieną! Juo bus galima pasinaudoti perkant Bikko.lt internetu, o taip pat – mūsų fizinėse parduotuvėse: Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje bei Šiauliuose.

Internetu www.bikko.lt dovanų kuponą galite įsigyti bet kokiai sumai virš 20 €

Mūsų fizinėse Bikko parduotuvėse - tik 50, 100, 200 ir 500 Eur vertės kuponus

Norėdami užsakyti dovanų kuponą – parašykite mums el. paštu [email protected]

(žemiau esantis mygtukas nukreips į Jūsų pašto programėlę)

Bikko.lt Dovanų kupono sąlygos ir taisyklės:

  • Dovanų kuponas(-ai) patvirtina Dovanų kupono(-ų) turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone(-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono(-ų) turėtojai paslaugomis gali naudotis www.BIKKO.lt parduotuvėje, kuri priklauso UAB ""JW Trade"".
  • Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono (-ų) vertę, susidariusį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais/kortele arba bankiniu pavedimu.
  • Dovanų kuponas(-ai) nėra keičiamas į pinigus.
  • Dovanų kuponas(-ai) galioja 6 mėn. nuo jo išdavimo datos. Išdavimo data nurodyta ant kupono. Jei Dovanų kupono(-ų) galiojimo terminu jo pirkėjas arba turėtojas nepanaudojo kupono(-ų), vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.
  • Jei Dovanų kupono (-ų) turėtojas jo galiojimo laikotarpiu pasinaudojo paslaugomis už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone(-uose), sumokėta Dovanų kupono(-ų) kaina ar jos dalis negrąžinama nei dovanų kupono(-ų) pirkėjui, nei turėtojui.
  • Dovanų kupono pirkėjui PVM sąskaita - faktūra neišrašoma. Esant poreikiui, galime išrašyti Dovanų kupono perdavimo aktą.
  • Jeigu Dovanų kuponas yra sugadintas, jo didžioji dalis yra sutepta ir jis neįskaitomas, kuponas yra kitaip pažeistas, nėra Dovanų kupono numerio ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas, pinigai už jį negąžinami.
  • Dovanų kuponas negali būti grąžinamas.

KAIP PANAUDOTI BIKKO DOVANŲ KUPONĄ?

PERKANT INTERNETU: Tiesiog įrašykite dovanų kupono kodą į pastabą ir gavę užsakymą mes su Jumis susisieksime, jei reikės apmokėti likutį.

PERKANT PARDUOTUVĖJE: Pasakykite, kad norite panaudoti dovanų kuponą ir parodykite kuponą pardavėjui.