0zł

Dviratininko batai Northwave Rebel 3 Epic Series

Prekės kodas: 80232016-BLK-YEL-36

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratininko batai Northwave Rebel 3 Epic Series

Jei manėte, kad „Epic Series“ yra tik lenktynės tarp žemynų, klystate. Tai daug daugiau – iššūkių kupina patirtis, garsiausia ir įdomiausi maratono kalnų dviračių lenktynių serija pasaulyje, kurią galima patirti, ištverti ir mėgautis dviejų žmonių komandoje.

Duoklė „Epic“ serijai: „Rebel 3 x Epic“ serija iš „Northwave“. „Cape Epic“ yra prestižiškiausia scena Pietų Afrikoje, per kurią „Epic“ serija pelnė savo šlovę ir geidžiama baikerių visame pasaulyje. Lenktynių etapai eina per populiariausias pasaulio vietas – iš Rytų į Vakarus, nuo JAV iki Okeanijos. „Rebel 3 x Epic“ serija sukurta siekiant švęsti „Northwave“ ir „Marathon“ partnerystę ir pateikti rinkai patikimą kompanioną, kuriuo visada galite pasikliauti. Kaip tik tai, ko jums reikia norint įveikti „Epic“ serijos trasas ir sunkias lenktynių dienas. Naujojoje Rebel 3 x Epic serijoje yra dvigubas X-Dial SLW3 uždarymas ir SBS (žingsnis po žingsnio) sistema, leidžianti milimetro tikslumu reguliuoti tinkamumą. Carbon XC 12 padas yra pagamintas iš nailono ir anglies ir siūlo puikų našumo ir komforto balansą, kurio standumo indeksas yra 12. Be to, batas turi trinčiai atsparius TPU sutvirtinimus, kurie užtikrina didelį sukibimą ir puikų atsparumą dilimui. Apvyniojama konstrukcija sumažina energijos nuostolius ant pedalo. Batai taip pat vizualiai patrauklūs dėl geltonų detalių, tokių kaip „Northwave“ ir „Epic Series Maxilogo“.

Prekės techninės specifikacijos

  • Carbon XC 12 padas su anglies įdėklu pedalo srityje ir 12.0 standumo.
  • Strateginėse vietose esantys TPU įdėklai užtikrina didelį sukibimą ir puikų atsparumą dilimui.
  • Apvyniojamo koto konstrukcija sumažina energijos nuostolius minant pedalus.
  • Suvirinti TPU sutvirtinimai suteikia papildomą apsaugą ir stabilumą.
  • Dvigubas X-Dial SLW3 uždarymas.
  • Performance įprastas padas, kad padidėtų atrama.
  • Svoris: 317 g

TECHNOLOGIJOS

X-DIAL SLW3 CLOSING SYSTEM - atskiria spaudimą tarp pėdos viršaus ir kojos piršto, kad būtų galima dar geriau prisitaikyti. Vienintelė uždarymo sistema, siūlanti žingsnis po žingsnio ir visišką atidarymą tik vienu paleidikliu. Tai leidžia paskirstyti slėgį visame paviršiuje, pašalinant karštus taškus ir suteikiant pirštinių prigludimą. Itin greitai galite priveržti arba atlaisvinti batą. Patraukite, kad atlaisvintumėte: patraukite mygtuką, kad akimirksniu visiškai atlaisvintumėte batą.

TPU (Thermoplastic polyurethane) REINFORCEMENTS

BATŲ DYDŽIŲ LENTELĖ: https://bit.ly/3uGmAll

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratininko batai Northwave Rebel 3 Epic Series
Kodas
80232016-BLK-YEL-36
Gamintojas
Northwave
EAN kodas
8030819329803
Tipas
Unisex
Daugiau
Mažiau
Atsiliepimai apie - Dviratininko batai Northwave Rebel 3 Epic Series
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratininko batai Northwave Rebel 3 Epic Series

Parašykite savo atsiliepimą