0zł

Dviratininko batai Northwave Flagship GTX MTB black

Prekės kodas: 80214010-BLK-36

Detalės dydis:

Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį

Kartu puikiai tinka

Pedalai Shimano XT PD-M8100 SPD + SM-SH51

Pedalai Shimano XT PD-M8100 SPD + SM-SH51

Greitas pristatymas
81,99 €
Pedalai Look X-Track Race

Pedalai Look X-Track Race

Greitas pristatymas
71,90 €
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratininko batai Northwave Flagship GTX MTB black

Pagrindinis GTX apgaubia ir švenčia naujausių kolekcijų sėkmę, siūlydamas geriausias praeities ir precedento neturinčias, visiškai naujas žieminių batų detales. Rezultatas – avalynė su charakteriu, ryžtinga ir nebijanti atšiauriausių oro sąlygų. „Northwave“ savo žieminiais batais visada priešinosi šalčiui, nes sukaupta po daugelio metų patirtis, kuriant snieglenčių batų dizainą. Tai sritis, kurią nuoširdžiai norėjome tyrinėti, kol tapome išskirtiniais žieminių dviratininkų batų akiratyje, su aštuoniais skirtingais kolekcijos modeliais, įskaitant Gore-Tex membraną. Mūsų komandai būtinas nuolatinis mokymasis ir dėmesingas atvirumas naujoms idėjoms ieškant medžiagų. Kiekvienais metais pristatyti geresnį modelį? Mes iškeliame sau šį iššūkį ir tai skatina mus daryti vis geriau ir geriau, panašiai kaip ir dviračių lenktynėse.

Prekės techninės specifikacijos

  • Duratherm Kelvin pamušalas siūlo geriausią Gore-Tex serijos šilumos izoliaciją, užtikrinančią kvėpavimą ir apsaugą nuo įvairių oro sąlygų.
  • Dėl būdingų neopreno savybių Easyfit apykaklė garantuoja mobilumą ir apsaugą nuo pėdos iki kulkšnies.
  • Dėl viršutinės dalies „persidengimo“, struktūra tolygiai paskirsto uždarymo slėgį ir padeda perduoti kiekvieną galios vatą (W) spaudžiant pedalą.
  • Pilno anglies pluošto padas – naujas žiemos kolekcijos elementas – yra Hyperlight XC, 100 % vienakryptis anglies pluoštas, kurio standumo indeksas yra 14.0, derinant standumą ir lengvumą.
  • Ne vienas, o du rotoriai. „Northwave“ pavyzdinis SLW3 užsegimas yra vienintelis, turintis kasmetinį laipsnišką atlaisvinimą, leidžiantį reguliuoti milimetrą naudojimo metu, net ir mūvint žiemines pirštines.
  • Kulno prispaudimą ir padėtį garantuoja anatominė sėdynė ir tvirtas termoformuotas stalviršis, be to, Arctic 4Layer vidpadis pagamintas iš Eva + aliuminio + Eva + Pile, kad būtų užtikrinta puiki šilumos izoliacija.
  • Svoris: 440 g

TECHNOLOGIJOS

X-DIAL SLW3 CLOSING SYSTEM - Atskiria spaudimą tarp pėdos viršaus ir kojos piršto, kad būtų galima dar geriau prisitaikyti. Vienintelė uždarymo sistema, siūlanti žingsnis po žingsnio ir visišką atidarymą tik vienu paleidikliu. Tai leidžia paskirstyti slėgį visame paviršiuje, pašalinant karštus taškus ir suteikiant pirštinių prigludimą. Itin greitai galite priveržti arba atlaisvinti batą. Patraukite, kad atlaisvintumėte: patraukite mygtuką, kad akimirksniu visiškai atlaisvintumėte batą.

XFRAME 2 CONSTRUCTION -Viršutinė dalis puikiai prisitaiko prie bet kurios pėdos formos, kad būtų užtikrintas tinkamas prigludimas ir nulinio slėgio taškai, nesvarbu, kokiomis sąlygomis: pritaikytas užsegimas veikia sinergijoje su padu, kad maksimaliai perduotų galią pedalams.

BATŲ DYDŽIŲ LENTELĖ: https://bit.ly/3uGmAll

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratininko batai Northwave Flagship GTX MTB black
Kodas
80214010-BLK-36
Gamintojas
Northwave
EAN kodas
8030819228243
Tipas
Unisex
Daugiau
Mažiau
Atsiliepimai apie - Dviratininko batai Northwave Flagship GTX MTB black
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratininko batai Northwave Flagship GTX MTB black

Parašykite savo atsiliepimą