0zł

Akiniai Uvex lgl 30 pola black

Prekės kodas: GLAS203
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Akiniai Uvex lgl 30 pola black
Yra poreikiai, standartai ir yra UVEX. Mes ne tik pateisiname poreikius, lūkesčius ir atitinkame standartus, mes juos viršijame!
Uvex lgl 30 pola stiliaus akiniai yra puikus kasdienės kelionės į gamtą palydovas. Geresnis matymas su polavision lęšiais, kurie pašalina dėmesį blaškančius atspindžius ir paverčia atspindžius malonia šviesa. 100 % apsauga ir tobulas stilius.

Prekės techninės specifikacijos

./.
  • 100% apsauga nuo UVA, UVB, UVC
  • Lęšiai: Polavision
  • Filtro kategorija: S3
  • Lęšių medžiaga: Polikarbonatas
  • Lęšio atspalvis (spalva): polavision litemirror silver
  • Geriausiai tinka šioms apšvietimo sąlygoms: Ryšku (šviesi arba saulėta diena)

TECHNOLOGIJOS

100% UV APSAUGA – UVEX akiniuose esantys UltraVioletinių spindulių filtrai 100% apsaugo rainelę nuo pavojingų UV spindulių iki 400nm. Tai yra ir kompanijos pavadinimo esmė. UV-EX = UltraViolet EXcluded.

POLAVISION – Patikima apsauga nuo atspindžių ir akinimo. Polavision lęšiai sugeria išsklaidytą šviesą ir apsaugo akis nuo įtampos. Polavision pašalina dėmesį blaškančius atspindžius ir paverčia atspindžius malonia šviesa.

LĘŠIAI BE VAIZDO IŠKRAIPYMŲ – Vaizdo iškraipymai gali trukdyti, ypač važiuojant didesniu greičiu. Todėl UVEX naudoja aukščiausios klasės decentralizuotus lęšius, kurie suteikia aiškų vaizdą be jokių iškraipymų. Matykite vaizdą koks jis iš tikrųjų yra.

SAUGUMO TESTAI – Visi UVEX akinių modeliai kruopščiai tikrinami laboratorijoje specialių testų metu. Tai garantuoja aukštą kokybę, funkcionalumą ir saugumą. Testų metu gaunami duomenys vėliau naudojami tobulinant akinius.

ATSPARUMAS SMŪGIAMS – UVEX akiniai testuojami pagal EN ISO 12312-1:2013 standartą. Atliekamas testas: 6mm plieninis rutuliukas, sveriantis 0.86 g, išaunamas į lęšius 45 m/s greičiu (162 km/h). Tad akiniai, o tuo pačiu ir jūsų akys, yra apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų.

TVIRTI IR ATSPARŪS ĮBRĖŽIMAMS – Lęšiai pagaminti iš tvirto polikarbonato, kuris išlaiko tvirtumo savybes net iki minus 40 °C.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Akiniai Uvex lgl 30 pola black
Kodas
GLAS203
Gamintojas
Uvex
EAN kodas
4043197286006
Atsiliepimai apie - Akiniai Uvex lgl 30 pola black
Parašykite savo atsiliepimą

Akiniai Uvex lgl 30 pola black

Parašykite savo atsiliepimą