0zł

Dviratis Monteria Massive 1.0 28" dark blue-red

Prekės kodas: MON20036

Dydis rėmo:

Nežinote kokį rėmo dydį pasirinkti?
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Dviratis Monteria Massive 1.0 28" dark blue-red
RĖMAS: aliumininisŠAKĖ: amortizuojanti SR Suntour 3010PAVARŲ SKAIČIUS: 21PAVARŲ PERJ. RANKENĖLĖS: Shimano ST-EF500 3-pavarų / Shimano ST-EF500 7-pavarųPRIEKINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano FD-TY510GALINIS PAVARŲ PERMETĖJAS: Shimano Altus RD-M310PRIEKINIS ŽVAIG. BLOKAS: Cyclone 48x38x28 , švaistiklio ilgis: 170 mmSTABDŽIAI: Promax V-BRAKE, aliumininiaiPADANGOS: 28 x 1.5 (40-622)RATLANKIAI: aliumininiai, dviguba sieneleĮVORĖS: plieninėsGALINIS ŽVAIG. BLOKAS: Shimano MF-TZ500 14-28T 7-pavarųVAIRAS: ComfortVAIRO IŠKYŠA: Comfort, reguliuojama, aliumininė, 90mmBALNELIO LAIKIKLIS: aliumininisBALNELIS: Selle Royal FreewayPEDALAI: PlastikiniaiPRIEDAI: apšvietimo komplektas (LED), bagažinė, skydelių komplektas, pastatymo kojelė, grandinės apsaugaSVORIS: ~ 16 kg
Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Dviratis Monteria Massive 1.0 28" dark blue-red
Kodas
MON20036
Gamintojas
Monteria
EAN kodas
5907477015047
Tipas
Vyriškas
Rėmo medžiaga
Aliuminis
Priekinis amortizatorius
Yra
Galinis amortizatorius
Nėra
Diskiniai stabdžiai
Nėra
Metai
2020
Daugiau
Mažiau
Dviračio paruošimo būdai
Pristatymas
Gamintojo pakuotė
Dviratį pasiruošti važiavimui reikės patiems - Nemokamai / Pristatysime per 1 - 2 d. d.

Dviratis siunčiamas originalioje gamintojo pakuotėje (dažniausiai su nuimtu priekiniu ratu, vairu, balneliu), kuri užtikrina prekių saugumą sandėliavimo ir transportavimo metu. Įsigydamas dviratį tokioje pakuotėje, Pirkėjas pats arba jo pasirinktas dviračių meistras turi tinkamai jį paruošti naudojimui – surinkti, suvaržyti ir sureguliuoti.

Pristatymas
XL pakuotė
Surinkto ir sureguliuoto dviračio siuntimas per kurjerius + 19,90 € / Pristatysime per 1 - 3 d. d.

Dviratis prieš išsiuntimą paruošiamas važiavimui - surenkamas, sureguliuojamas ir suvaržomas. Jis pristatomas supakuotas specialioje kartono dėžėje. Gavus dviratį reikia tik teisingai įsisukti ir priveržti pedalus, nusistatyti vairą bei sėdynę tinkamoje pozicijoje ir galima važiuoti. Vaikiškiems dviračiams gali reikėti prisukti ir pagalbinius ratukus bei pagalbinę lazdą, jei tokie yra komplektacijoje. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Pristatymas
100% paruoštas salone
Atsiimkite Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose arba Vilniuje + 9,00 € / Pristatysime per 04 d. d.

Dviratis Jums bus pateiktas 100 % paruoštas važiavimui. Kai dviratis bus surinktas ir sureguliuotas, Jūs būsite informuoti ir galėsite jį atsiimti iš Bikko.lt dviračių salono. Papildomai įsigytų priedų ir aksesuarų sumontavimas į paslaugos kainą neįeina.

Atsiliepimai apie - Dviratis Monteria Massive 1.0 28" dark blue-red
Parašykite savo atsiliepimą

Dviratis Monteria Massive 1.0 28" dark blue-red

Parašykite savo atsiliepimą