0zł

Dovanų kuponas

Bikko.lt dovanų kuponas yra puiki dovana draugui, giminaičiui ar kolegai bet kokia proga! Jis pradžiugins kiekvieną!

Juo bus galima pasinaudoti perkant Bikko.lt internetu, o taip pat – mūsų fizinėse parduotuvėse: Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje bei Šiauliuose.

Visų nominalų DOVANŲ KUPONUS TURIME ir juos galima užsakyti internetu, užpildžius žemiau esančią formą. Dovanų kuponus taip pat galite įsigyti ir mūsų fizinėse parduotuvėse

Bikko.lt Dovanų kupono sąlygos:

  1. Dovanų kuponas(-ai) patvirtina Dovanų kupono(-ų) turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone(-uose) nurodyta suma. Dovanų kupono(-ų) turėtojai paslaugomis gali naudotis www.BIKKO.lt parduotuvėje, kuri priklauso UAB ""JW Trade"".
  2. Pirkimo sumai viršijus Dovanų kupono (-ų) vertę, susidariusį skirtumą galima sumokėti grynais pinigais/kortele arba bankiniu pavedimu.
  3. Dovanų kuponas(-ai) nėra keičiamas į pinigus (net ir grąžinant dovanų kuponu apmokėtą prekę).
  4. Dovanų kuponas(-ai) galioja 6 mėn. nuo jo išdavimo datos. Išdavimo data nurodyta ant kupono. Jei Dovanų kupono(-ų) galiojimo terminu jo pirkėjas arba turėtojas nepanaudojo kupono(-ų), vėliau jis laikomas nebegaliojančiu.
  5. Jei Dovanų kupono (-ų) turėtojas jo galiojimo laikotarpiu pasinaudojo paslaugomis už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone(-uose), sumokėta Dovanų kupono(-ų) kaina ar jos dalis negrąžinama nei dovanų kupono(-ų) pirkėjui, nei turėtojui.
  6. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu(-ais), PVM sąskaita - faktūra neišrašoma.
  7. Jeigu Dovanų kuponas yra sugadintas, jo didžioji dalis yra sutepta ir jis neįskaitomas, kuponas yra kitaip pažeistas, nėra Dovanų kupono numerio ar galiojimo termino, tokiu Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes negalima, ir toks Dovanų kuponas nekeičiamas, pinigai už jį negąžinami.
  8. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas.

1. Pasirinkite būdą, kuriuo norite gauti dovanų kuponą

Dovanų kuponas bus išsiųstas gavėjui, kai užsakymo mokėjimas bus patvirtintas. Žemiau galite pasirinkti ir vėlesnę datą, kada pageidaujate, kad dovanų kuponas būtų išsiųstas dovanos gavėjui.

2. Pasirinkite dovanų kuponą

3. Dovanų kupono informacija

Pasirinkite kupono vertę ir užpildykite reikiamus duomenis(200 simbolių)