0zł

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO TLR 700x26c / 26-622 para

Prekės kodas: 11A00388
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO TLR 700x26c / 26-622 para

Pasaulinio turo profesionalių lenktynininkų pasirinkimas: geriausios medvilninių padangų savybės

Vittoria Corsa PRO yra pažangiausia kada nors sukurta medvilninė padanga, užtikrinanti neprilygstamas profesionalių lenktynių savybes. Vittoria inžinieriams pavyko sujungti guminį padangos protektorių su medvilniniu karkasu naudojant naujus elektrinės vulkanizacijos procesus. Corsa PRO 320 TPI medvilninis karkasas - geriausias rinkoje - užtikrina profesionaliems lenktynininkams įprastą elastingumą, lankstumą ir patogumą. O dabar šis karkasas yra įlietas į dar lankstesnę, aerodinamiškesnę ir patikimesnę padangos konstrukciją.

Grafeno ir silicio dioksido mišinys užtikrina greitį ir sukibimą įvairiomis sąlygomis.

Patikrinta medvilninio karkaso medžiaga, įvilkta į naują revoliucinę konstrukciją, kuri nustato naują lenktyninių padangų standartą. 100 % vientisas karkasas ir protektorius, su tikslesniu elektrinio vulkanizavimo procesu.

Profesionalių lenktynininkų pasirinkimas. Padanga dabar dar greitesnė ir atsparesnė pradūrimams.

2023 metais jau laimėjusi daugybę atskirų etapų ir vienadienių pasaulinio turo lenktynių, Vittoria Corsa PRO bekamerinė clincher tipo padanga pasižymi didesniu greičiu, geresniu sukibimu su šlapia kelio danga ir posūkiuose, didesniu atsparumu pradūrimams ir patogumu, palyginti su ankstesne versija.

Techniniai duomenys

Dydis ETRTO (mm): 26-622Dydis prancūziškas: 700x26cTipas: sulankstomaVersija: Bekamerinė TLR (Tubeless Ready)Gumos mišinys: Grafenas maksimaliam greičiui ir apsaugai nuo pradūrimų + silicio dioksidas dideliam sukibimui ir patvarumuiKarkasas: medvilnėPadangos šono spalva: paraPadangos šonas: CorespunBorto šerdis: Zylon - padanga lengviau montuojama ir geriau laiko orą, su papildoma šono apsaugaSvoris (g): 275TPI (Siūlai colyje): 320Apsauga nuo pradūrimų: yra

TECHNOLOGIJA:

Medvilninis karkasas - medvilniniai siūlai yra ploniausios struktūros padangos karkase, o tai lemia jų lengvumą ir lankstumą. Ši savybė leidžia kurti apvalkalus su didesniu siūlų skaičiumi viename colyje - iki 320 TPI - aukščiausios kokybės medvilniniams apvalkalams. Ši savybė leidžia padangai geriau prisitaikyti prie kelio paviršiaus, todėl ji važiuoja sklandžiau, lengviau rieda ir geriau sukimba. Kad padidintų bendrą karkaso tvirtumą, Vittoria naudoja Corespun siūlus, t. y. tam tikros rūšies siūlus, pagamintus iš medvilnės ir aramido pluoštų.

Apie GRAFENO panaudojimą Vittoria padangose - Grafenas yra naujoviška medžiaga, kurią Vittoria naudoja padangų gumos mišiniuose, kad pagerintų padangų eksploatacines savybes. Grafenas yra ploniausia pasaulyje medžiaga, bet kartu ir viena stipriausių kada nors kasdieniam vartojimui naudotų medžiagų. Grafenas, sudarytas iš vieno šešiakampio formos anglies atomų sluoksnio, sąveikauja su guma užpildydamas erdvę tarp gumos molekulių. Jis veikia kaip magnetas, todėl gumos molekulės priartėja viena prie kitos ir pagerina bendrą gumos struktūrą. Pagrindinės grafeno savybės yra šios: plonumas / stiprumas / lankstumas / lengvumas.

Grafeno ir silicio dioksido kombinacija - Silicio dioksidas, sujungtas su grafenu, pagerina padangos veikimą ir užtikrina ilgesnį nuvažiuojamą atstumą bei sukibimą, taip dar labiau pagerindamas važiavimo patirtį. Be to, šis mišinio derinys sumažina padangos svorį ir padidina našumą. Vittoria laboratoriniais bandymais įrodyta, kad naujasis grafeno ir silicio dioksido derinys, palyginti su įprastu gumos ir grafeno mišiniu, užtikrina didesnį našumą:

+9 % didesnis greitis/riedėjimo našumas

+32% didesnis sukibimas

+21% didesnis atsparumas pradūrimams

Didesnė rida ir ilgesnis padangų nusidėvėjimo laikas

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Padanga 28" Vittoria Corsa PRO TLR 700x26c / 26-622 para
Kodas
11A00388
Gamintojas
Vittoria
EAN kodas
8022530026710
Atsiliepimai apie - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO TLR 700x26c / 26-622 para
Parašykite savo atsiliepimą

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO TLR 700x26c / 26-622 para

Parašykite savo atsiliepimą