0zł

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Prekės kodas: 11A00439
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį

Kartu puikiai tinka

Padangų montavimo lopetėlės SKS Levermen (3pcs.)

Padangų montavimo lopetėlės SKS Levermen (3pcs.)

Tikslintis dėl pristatymo
3,59 €
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Aukščiausios kokybės lenktyninės savybės važiuojant sunkiais keliais. Grafeno ir silicio dioksido mišinys užtikrina greitį ir sukibimą įvairiomis sąlygomis. Patikrinta medvilninio karkaso medžiaga, apvilkta nauja revoliucine konstrukcija, dabar 100 % vientisa, kuri nustato naują lenktyninių padangų standartą. PRO pasirinkimas grindinio akmenims, nelygiam paviršiui ir sąlygoms. "Corsa PRO Control" yra PRO lenktynininkų pasirinkimas važiuojant ekstremaliausiomis kelio dangomis, tokiomis kaip grindinys ir žvyras, taip pat ekstremaliausiomis oro sąlygomis.

"Vittoria" inžinieriams pavyko sujungti guminį padangos protektorių su medvilniniu karkasu naudojant naujai sukurtus vulkanizacijos procesus. Dabar protektorius yra visiškai sujungtas su karkasu ir sukuriama 100 % vientisa padanga. Medvilninis "Corsa PRO 320 TPI" karkasas - geriausias rinkoje - užtikrina profesionaliems lenktynininkams įprastą elastingumą, lankstumą ir patogumą, o dabar jis yra dar lankstesnės, aerodinamiškesnės ir patikimesnės padangos konstrukcijos. Protektoriaus raštas su žuvies kaulo tekstūra, kuri pagerina valdymo galimybes ir sukibimą posūkiuose. "Corsa PRO Control" yra profesionalių dviratininkų pasirinkimas Šiaurės klasikinėse lenktynėse ir "Strade Bianche".

Prekės techninės specifikacijos

  • Dydis: 700x26c
  • ETRTO (mm): 26-622
  • Padangod tipas: sulankstoma, Tubeless TLR, paruošta bekamerinei sistemai
  • Sudėtis: Grafenas didžiausiam greičiui ir apsaugai nuo pradūrimų + silicio dioksidas dideliam sukibimui ir patvarumui
  • Korpusas: medvilnė
  • Kordas: Zilonas - lengvai montuojamas ir sulaiko orą, su papildomu apsauginiu skydeliu
  • Svoris: 295 g
  • TPI (gijų skaičius per colį): 320
  • Apsauga nuo pradūrimų: taip
p>TECHNOLOGIJOS:

Medvilninis korpusas - Medvilninės gijos yra ploniausios struktūros padangos korpuso technologijoje, o tai lemia lengvumo ir lankstumo privalumus. Ši savybė leidžia kurti apvalkalus su didesniu siūlų skaičiumi viename colyje - iki 320 TPI - aukščiausios kokybės medvilniniams apvalkalams. Ši savybė leidžia padangai geriau prisitaikyti prie kelio paviršiaus, todėl ji važiuoja sklandžiau, lengviau rieda ir geriau sukimba. Kad padidintų bendrą karkaso tvirtumą, "Vittoria" naudoja "Corespun" siūlus, t. y. tam tikros rūšies siūlus, pagamintus iš medvilnės ir aramido pluoštų.

GRAFENO technologija padangose:Grafenas yra naujoviška medžiaga, kurią "Vittoria" naudoja padangų junginiuose, kad pagerintų padangų eksploatacines savybes. Grafenas yra ploniausia pasaulyje medžiaga, bet kartu ir viena stipriausių kada nors vartotojui naudotų medžiagų. Grafenas, sudarytas iš vieno šešiakampio formos anglies atomų sluoksnio, sąveikauja su guma užpildydamas erdvę tarp gumos molekulių. Jis veikia kaip magnetas, todėl gumos molekulės priartėja viena prie kitos ir pagerina bendrą gumos struktūrą. Pagrindinės grafeno savybės yra šios: plonumas, stiprumas, lankstumas, lengvumas. Kalbant apie MTB padangas, GRAPHENE 2.0 pagerina visų produktų linijų sukibimą su šlapia danga.

Graphene + Silica - Silicio dioksidas, pridėtas prie grafeno, pagerina padangos veikimą ir užtikrina ilgesnį nuvažiuojamą atstumą bei sukibimą, taip dar labiau pagerindamas važiavimo patirtį. Be to, šis naujas mišinio derinys sumažina padangos svorį ir padidina efektyvumą. "Vittoria" laboratoriniais bandymais įrodyta, kad naujasis grafeno ir silicio dioksido derinys, palyginti su įprastiniu mišiniu, užtikrina tokį našumo padidėjimą: 9 % daugiau greičio ir riedėjimo savybių, 32 % daugiau sukibimo su kelio danga, 21 % daugiau atsparumo pradūrimams, ilgesnę ridą ir ilgesnį padangos nusidėvėjimo laiką.

Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para
Kodas
11A00439
Gamintojas
Vittoria
EAN kodas
8022530028714
Atsiliepimai apie - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para
Parašykite savo atsiliepimą

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Parašykite savo atsiliepimą