0zł

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Prekės kodas: 11A00439
Prekės prieinamumas
bus rodomas pasirinkus dydį
Klausti apie prekę
close
Užklausa dėl prekės
 
Aprašymas - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Aukščiausios kokybės lenktyninės savybės bekelėjeGrafeno ir silicio dioksido mišinys užtikrina greitį ir sukibimą įvairiomis sąlygomis.


Patikrinta medvilninio karkaso medžiaga, įvilkta į naują revoliucinę konstrukciją, kuri nustato naują lenktyninių padangų standartą. 100 % vientisas karkasas ir protektorius, su tikslesniu elektrinio vulkanizavimo procesu.


Profesionalų pasirinkimas ant akmenimis grįsto grindinio, nelygių paviršių ir kitų prastų kelio sąlygų.


Corsa PRO Control - tai profesionalų pasirinkimas važiuojant ekstremaliausiomis kelio dangomis, pavyzdžiui, grindiniu ir žvyrkeliu, taip pat ekstremaliomis oro sąlygomis. Vittoria Corsa PRO Control yra pažangiausia kada nors sukurta medvilninė padanga, užtikrinanti neprilygstamas profesionalių lenktynių savybes. Vittoria inžinieriams pavyko sujungti guminį padangos protektorių su medvilniniu karkasu naudojant naujus elektrinės vulkanizacijos procesus. Corsa PRO 320 TPI medvilninis karkasas - geriausias rinkoje - užtikrina profesionaliems lenktynininkams įprastą elastingumą, lankstumą ir patogumą. O dabar šis karkasas yra įlietas į dar lankstesnę, aerodinamiškesnę ir patikimesnę padangos konstrukciją. Protektoriaus raštas su žuvies kaulo tekstūra, kuri pagerina valdymo savybes ir sukibimą posūkiuose.


Vittoria Corsa PRO Control yra profesionalių dviratininkų pasirinkimas populiariausiose „Northern Classics“ ir „Strade Bianche“ kasmetinėse lenktynėse.

Techniniai duomenys


Dydis ETRTO (mm): 26-622

Dydis prancūziškas: 700x26c

Tipas: sulankstoma

Versija: Bekamerinė TLR (Tubeless Ready)

Gumos mišinys: Grafenas maksimaliam greičiui ir apsaugai nuo pradūrimų + silicio dioksidas dideliam sukibimui ir patvarumui

Karkasas: medvilnė

Padangos šono spalva: para

Padangos šonas: Corespun

Borto šerdis: Zylon - padanga lengviau montuojama ir geriau laiko orą, su papildoma šono apsauga

Svoris (g): 295

TPI (Siūlai colyje): 320

Apsauga nuo pradūrimų: yra


TECHNOLOGIJA:Medvilninis karkasas - medvilniniai siūlai yra ploniausios struktūros padangos karkase, o tai lemia jų lengvumą ir lankstumą. Ši savybė leidžia kurti apvalkalus su didesniu siūlų skaičiumi viename colyje - iki 320 TPI - aukščiausios kokybės medvilniniams apvalkalams. Ši savybė leidžia padangai geriau prisitaikyti prie kelio paviršiaus, todėl ji važiuoja sklandžiau, lengviau rieda ir geriau sukimba. Kad padidintų bendrą karkaso tvirtumą, Vittoria naudoja Corespun siūlus, t. y. tam tikros rūšies siūlus, pagamintus iš medvilnės ir aramido pluoštų.


Apie GRAFENO panaudojimą Vittoria padangose - Grafenas yra naujoviška medžiaga, kurią Vittoria naudoja padangų gumos mišiniuose, kad pagerintų padangų eksploatacines savybes. Grafenas yra ploniausia pasaulyje medžiaga, bet kartu ir viena stipriausių kada nors kasdieniam vartojimui naudotų medžiagų. Grafenas, sudarytas iš vieno šešiakampio formos anglies atomų sluoksnio, sąveikauja su guma užpildydamas erdvę tarp gumos molekulių. Jis veikia kaip magnetas, todėl gumos molekulės priartėja viena prie kitos ir pagerina bendrą gumos struktūrą. Pagrindinės grafeno savybės yra šios: plonumas / stiprumas / lankstumas / lengvumas.Grafeno ir silicio dioksido kombinacija - Silicio dioksidas, sujungtas su grafenu, pagerina padangos veikimą ir užtikrina ilgesnį nuvažiuojamą atstumą bei sukibimą, taip dar labiau pagerindamas važiavimo patirtį. Be to, šis mišinio derinys sumažina padangos svorį ir padidina našumą. Vittoria laboratoriniais bandymais įrodyta, kad naujasis grafeno ir silicio dioksido derinys, palyginti su įprastu gumos ir grafeno mišiniu, užtikrina didesnį našumą:+9 % didesnis greitis/riedėjimo našumas


+32% didesnis sukibimas


+21% didesnis atsparumas pradūrimams


Didesnė rida ir ilgesnis padangų nusidėvėjimo laikas


Papildoma informacija apie prekę
Pavadinimas
Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para
Kodas
11A00439
Gamintojas
Vittoria
EAN kodas
8022530028714
Atsiliepimai apie - Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para
Parašykite savo atsiliepimą

Padanga 28" Vittoria Corsa PRO Control TLR 700x26c / 26-622 para

Parašykite savo atsiliepimą